Online videohovory

MS Teams Meeting

21. 11. 10:00 - 18:00

Připojit se

Program videohovoru

21. 4.

Popis školy

Škola nabízí studium dvou maturitních oborů - management v cestovním ruchu a management v dopravě (se zaměřením na leteckou dopravu), a to už od roku 1993. Jsme školou, jejíž dobrou atmosféru ocenila ve své správě i školní inspekce. V současné době u nás studuje více než 300 studentů z Moravskoslezského, Olomouckého, Zlínského, Jihomoravského kraje. Ubytování a stravování poskytujeme v budově školy.

Naši absolventi jsou vybaveni kromě odborných znalostí širokou škálou dovedností v oblasti finanční gramotnosti, počítačové gramotnosti, týmové práce, komunikace, jsou samostatní. Většina z nich pokračuje ve studiu oboru nebo jazyků, ekonomiky či společenských věd na vysokých školách v ČR i v zahraničí.

Přijďte na dny otevřených dveří 9. a 10. 12. 2022 a 14. 1. 2023. Po telefonické domluvě jsou možné návštěvy školy.

Studijní obory

Cestovní ruch (Management cestovního ruchu)

Kód oboru 65-42-M/02

Ukončení studia maturitní zkouška

Délka studia 4 roky

Forma vzdělávání denní

Ekonomika a podnikání (Management v dopravě)

Kód oboru 63-41-M/01

Ukončení studia maturitní zkouška

Délka studia 4 roky

Forma vzdělávání denní

Výhoda školy

Unikátností naší školy jsou studijní praxe. Kdo může říci, že pracoval na letišti v Ostravě či Brně, nebo provázel na Křivoklátu, Konopišti, Bouzově či Pernštejně? Druhou předností je výuka cizích jazyků s rodilými mluvčími (angličtina a ruština). Třetím bonusem je cestování (Norsko, Petrohrad, Anglie, Francie, Egypt, exkurze na letišti v Praze, Vídni), setkání mládeže v rámci programu Erasmus+ (Rumunsko, Itálie). Nejsilnější stránkou studia je široká uplatnitelnost v oboru (cestovní ruch, doprava), v oblasti ekonomiky, administrativy, marketingu, managementu nebo v humanitních oborech.

Typ školy

Veřejná

Jazyky

AJ, FJ, NJ, RJ, ŠJ

Stravování

Ubytování

powered by POLAR