Online videohovory

Zoom Meeting

29. 11. 10:00 - 18:00

Připojit se

Program videohovoru

22. 7.

Popis školy

Na Střední průmyslové škole stavební v Ostravě můžeš studovat obor Stavebnictví, Geodézii a katastr nemovitostí nebo Technické lyceum.

Pokud by Tě bavilo projektovat rodinné domy i větší stavby, zařizovat interiéry, zajímáš se o architekturu, pak je pro Tebe ideální obor Stavebnictví.

Jestliže rád kreslíš, modeluješ, chceš projektovat a navrhovat design domů, toužíš se stát architektem a víš, že chceš dále studovat na vysoké škole, pak je pro Tebe vhodný obor Technické lyceum.

Pokud Tě zajímají digitální mapy, navigační systémy, zpracování dat na počítači a chceš si vybrat pro svou práci přírodu nebo kancelář, u nás nebo v cizině, pak by se Ti mohl líbit obor Geodézie a katastr nemovitostí.

Během studia se budeš učit v moderních učebnách, specializovaných počítačových učebnách pro výuku informačních technologií a rýsování v CAD programech, stavebních laboratořích, dílnách pro výuku praxe, geodetické učebně, jazykových laboratořích. Pro výuku tělesné výchovy má škola k dispozici velkou tělocvičnu, gymnastický sál, posilovnu a venkovní hřiště s umělým i travnatým povrchem.

Nechybí ani bufet nebo odpočinkové zóny. Své studium můžeš zpestřit také spoustou zážitkových aktivit – sportovní kurzy, exkurze, výlety, zájezdy do ciziny, DofE apod.

Studijní obory

Stavebnictví

Kód oboru 36-47-M/01

Ukončení studia maturitní zkouška

Délka studia 4 roky

Forma vzdělávání denní

Geodézie a katastr nemovitostí

Kód oboru 36-46-M/01

Ukončení studia maturitní zkouška

Délka studia 4 roky

Forma vzdělávání denní

Technické lyceum

Kód oboru 78-42-M/01

Ukončení studia maturitní zkouška

Délka studia 4 roky

Forma vzdělávání denní

Výhoda školy

Jsme škola, která Ti na jednom místě nabídne vzdělání, seberealizaci i zábavu! Mezi přednosti školy patří především příprava pro praxi v perspektivních oborech a moderní technické zázemí. Naši žáci se dlouhodobě umisťují na předních místech v celostátních soutěžích středních škol zaměřených na projektování staveb za pomoci počítačů. Snažíme se o přátelské prostředí, rozvíjíme schopnosti, talent a potenciál žáků, respektujeme názory druhých. Naši absolventi úspěšně pokračují ve studiu na školách technického zaměření a obstojí v konkurenci na trhu práce.

Typ školy

Veřejná

Jazyky

AJ, NJ, RJ

Stravování

Ubytování

powered by POLAR